קורות חיים לדוגמא

כדי לזהות את הדוגמא לקורות חיים המתאימה לכם ביותר מתוך שפע הדוגמאות שברשת, כדאי לחפש דוגמא המתאימה לניסיון שרכשתם, להשכלה שלכם ולתפקיד שאליו אתם מבקשים להתקבל.

מתכנתים למשל נדרשים ליכולת טכנית גבוהה, לפיכך קורות חיים שלהם יהיו בדרך כלל תמציתיים וממוקדים בידע הטכנולוגי המוטמע בהם. כתיבת קורות חיים לתפקידים טכניים ידגישו בעיקר ניסיון תעסוקתי, המהווה נקודה משמעותית יותר בהשוואה להשכלה לפיכך עדיף לחפש דוגמא לקורות חיים בתחום הזה. אם אתם מבקשים להגיש קורות חיים לתפקידים טכניים ניהוליים, הרי שקובצי קורות החיים יכילו גם מקום להכנסת הניסיון הניהולי שלכם (אילו סוגי צוותים ניהלתם, כמה אנשים עבדו בהם, מהם ההישגים אליהם הגעתם וכו’).

לעומת זאת, חיילים משוחררים העושים את תחילת דרכם בעולם העבודה הם לרוב חסרי ניסיון תעסוקתי רב. עם זאת, קורות חיים עבור חיילים משוחררים מתמקדים בניסיון שנרכש בצבא, בקורסים שבתקופת השירות הצבאי או בתקופת התיכון ועוד.

להלן קורות חיים לדוגמא במגוון מקצועות:

cv 3 examples קורות חיים לדוגמא

קורות חיים לדוגמא לאנשי שיווק ומכירות ידגישו השכלה אקדמית, ניסיון מקצועי וכן יכולות שיווקיות מפותחת. קורות חיים של מנהל שיווק ומכירות נדרשים להיכתב תוך הדגמת הכישורים השיווקיים של המועמדים, לפיכך יש לכלול בהם את המילים הנכונות להנעת הקורא ליצירת קשר.

קורות חיים לעבודות אדמיניסטרטיביות, מזכירות למשל, יתמקדו פחות בהשכלה (אלא אם היא רלוונטית לתפקיד המבוקש), וישימו דגש רב יותר על ניסיון מקצועי שיש לכם בתחום, על כישורים מתאימים (מהירות הקלדה למשל), וכן על תכונות אופי שיסייעו לכם בהצלחה בתפקיד (דקדקנות, זריזות, שירותיות, יחסי אנוש מצוינים ועוד).

ולבסוף, קורות חיים למורים ידגישו בנוסף לציון ההשכלה (לימודים אקדמיים או לימודי תעודת הוראה) את הניסיון בהדרכה, בעמידה מול קהל ובעבודה עם ילדים.

למה להיעזר בקורות חיים לדוגמא?

דוגמא טובה לקורות חיים תסייע בהמחשה ותהפוך את ההסברים לכדי אמצעי שיסייע לכם בצורה בהכנת קורות החיים האישיים שלכם. דוגמא לקורות חיים הכתובה בצורה איכותית ומכילה את כל הפרטים גם מקטינה את הסיכוי שהמועמד ישמיט בטעות פרטים קטנים וחשובים מקורות החיים שלו. דוגמא טובה לקורות חיים כוללת בעצם טופס המכיל בתוכו את כל הפונקציות והמרכיבים שצריכים להופיע בקורות חיים. דוגמא לקורות חיים לא תכתוב עבורכם את קורות החיים, אבל היא בהחלט תהווה אבן בוחן חשובה בתהליך. הטופס יספק לכם למעשה את הכותרות הראשיות של קורות החיים, ואתם, תצטרכו למלא את המידע הרלוונטי תחתיהן.

האם מותר להעתיק מדוגמאות קורות חיים?

מותר להעתיק מדוגמת קורות החיים את הדברים המושכים יותר את העין. שימו לב לעיצוב קורות החיים, לסידור שלהם, לסוג הגופן של הכתב. כשאתם בודקים דוגמא לקורות חיים הרלוונטית למקצוע שלכם, בדקו איך המועמד ניסח את הניסיון התעסוקתי שלו וגם את הרקע ההשכלתי. קחו מקורות החיים את הדברים שמוצאים חן בעיניכם, אך אל תעתיקו. לעולם לא תוכלו לדעת מי כתב את נוסח הדוגמה שבידכם, לכן לא מומלץ להעתיק. יכול להיות שדווקא המשפט שתעתיקו לקוח מתוך ספר קורות חיים שכל היועצים הארגוניים ורכזי כוח האדם מכירים בעל פה.
להורדת קובץ קורות החיים לדוגמא בפורמט WORD

להלן תמונה של קורות חיים לדוגמא

%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA %D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D %D7%9C%D7%93%D7%95%D7%92%D7%9E%D7%90 hzzbn4 קורות חיים לדוגמא

ניתן לראות בתמונה למעלה קורות חיים לדוגמא

Comments are closed.

רוצה לכתוב קורות חיים כאלו בקלות?


לחץ כאן לכתיבת קורות חיים כאלו, בחינם ובקלות