דוגמא לקורות חיים – מתמחה

להלן דוגמא לקורות חיים של מתמחה. קורות החיים מכילים את פרטי הקשר החשובים: מספר הטלפון עם תא קולי (במידה ולא תהיו זמינים), כתובת דוא”ל פרטית (רצוי לפתוח חשבון דוא”ל אישי, היכול להכיל מידע הנחשף אליכם בלבד) וכתובת עדכנית. כמו כן כדאי לציין כל רישיון נהיגה בתוקף שיש ברשתכם. בדוגמא ניתן לראות שלמועמד יש רישיון נהיגה על אופנוע וכן הוא בעל אופנוע, נקודה המעידה על זמינות וניידות.
קורות החיים פותחים בפסקה תמציתית על הידע, הניסיון והשאיפה להתקדם לאחר תקופת ההתמחות, וכן – יכולות ותכונות אופי רלוונטיות לתפקיד של עו”ד.
לאחר מכן מגיע נושא ההשכלה – מקומות ההשכלה, תארים, (“תואר ראשון במשפטים במכללה האקדמית נתניה”), הצטיינויות (“השתתפות בכיתת מצוינות, סיום התואר בממוצע גבוה”), קורסים (“עורך דין, לשכת עורכי הדין”) וכן שעברתם את מבחני המועצה בהצלחה.
בסעיף הניסיון התעסוקתי יש להרחיב במידת האפשר על מקומות עבודה ותפקידים. בדוגמא ניתן לראות כי במהלך הלימודים שימש המועמד כתחקירן בבית במשפט, נקודה המעידה על חריצות וקשר לתחום המשפטים עוד לפני סיום הלימודים. “טרום מתמחה, מתמחה” – יש לציין איפה התמחיתם (“משרד עו”ד, בית משפט” וכד’), תחום ההתמחות, הגדרת התפקיד ותחומי האחריות (“הכנת כתבי הגנה, תצהירים, יצירת קשר שוטף עם גופים ממשלתיים ומוניציפאליים, הופעה בבתי המשפט, ניהול משימות באופן עצמאי, מתן שירות ללקוחות המשרד” וכו’). פירוט זה מראה על אחריות, ידע ויכולות בתחומים רבים.
במידה וקיים ניסיון בזמן השירות הצבאי, מומלץ לציין זאת. בנוסף – ידע בשפות שונות מהווה יתרון.
כדאי לדעת כי קיים באתר מאגר של דוגמאות לקורות חיים במקצועות שונים.
קריאת מאמר בנושא: איך לכתוב קורות חיים תסייע לכם ותעניק טיפים והסברים בנושא.
בהצלחה!

להורדת קורות החיים לדוגמא – מתמחה בפורמט WORD

Comments are closed.

רוצה לכתוב קורות חיים כאלו בקלות?


לחץ כאן לכתיבת קורות חיים כאלו, בחינם ובקלות