דוגמה של קורות חיים

כתיבת קורות חיים בימינו, היא מיומנות לא פשוטה. מצד אחד, אתה צריך להעלות את הנייר את הפרטים הטכניים והיבשים, הרלוונטיים לתפקיד אליו אתה מעוניין להתקבל. עד כאן פשוט. מצד שני, אתה חייב לשווק את עצמך באופן כזה, שיגרום למעסיק העתידי שלך לרצות להזמין אותך לראיון. הנה כמה טעויות נפוצות ובנוסף, קורות חיים דוגמה שיסייעו לך בתהליך.

קורות חיים שאינם דוגמה – למה מעסיקים לא חוזרים אלי?

אם אתם שולחים שוב ושוב את קורות החיים שלכם למגוון תפקידים וארגונים, אבל אלו לא חוזרים אליכם, יכול להיות שישנה בעיה כלשהי בקורות החיים שלכם. יכול להיות, שהכישורים שלכם מתאימים, הידע שלכם רלוונטי ובכל זאת, המכשול שנמצא ביניכם לבין המשרה המיוחלת, היא דווקא מסמך קורות החיים שלכם. אין ספק, מדובר במצב מתסכל, שכן, ישנה בעיה שמונעת מכם הזדמנויות שאולי היו יכולות להתגלות כמתאימות. אבל החדשות הטובות הן שמדובר בבעיה טכנית, שבעזרת כלים שונים כמו למשל, למידה וסיוע של קורות חיים דוגמה, אפשר לפתור אותה בקלות ובמהירות.

קורות חיים דוגמה לכל הטעויות הנפוצות

אחת הטעויות הנפוצות שאנחנו עושים בתהליך שליחת קורות החיים שלנו, היא שליחה אוטומטית של אותו המסמך שהכנו, לכל המעסיקים אליהם אנחנו רוצים להגיע. כמו שאין שני בני אדם זהים, כך גם אין שתי משרות זהות, גם אם השם שלהן דומה. לכל חברה, בכל ארגון, בכל תפקיד, יש את ההבדלים, הרגישויות הקטנות אבל החשובות, אליהן אנחנו צריכים לשים לב וגם, להתאים את עצמנו. באמצעות קורות חיים דוגמה, נוכל ללמוד עוד על הנושא ולקבל כלים שיעזרו לנו להכיר את ההבדלים בין דרישות המעסיק והתפקיד ולנסח את קורות חיים דוגמה בהתאם.

ועוד כמה קורות חיים דוגמה קורות חיים לא מוצלחים

טעות נפוצה נוספת, דוגמה כתיבת קורות חיים על גבי כמה עמודים. זכרו, שהמעסיקים שמקבלים את קורות החיים שלכם, מקבלים בנוסף עוד כמה וכמה מסמכים כאלו, לכן, חשוב להיות ענייניים, קצרים וממוקדים. עוד טעות, היא דוגמה כתיבת קורות חיים עם שגיאות כתיב. כתיבת דוגמה קורות חיים עם שגיאות כתיב, מעידות על כישורי השפה שלכם או יותר נכון, היעדר כישורי השפה שלכם. וגם, מעידה על כך שלא עשיתם הגהות למסמך, משמע, לא בדיוק השקעתם את הזמן והמחשבה הראויים ליצירת דוגמה קורות חיים טובים ורציניים. טעויות נוספות דוגמה כתיבת קורות חיים לא טובים, הן כתיבת קורות חיים שלא בשפת היעד, אם לא התבקשתם לעשות כך, שליחת דוגמה קורות חיים ביותר מעותק אחד, או עיצוב יתר של קורות החיים בגלל דוגמת קורות חיים לא מתאימה. הכוונה בעיצוב יתר, היא התרחקות מוגזמת מהסגנון הרצוי של קורות חיים דוגמה, כתיבת קורות חיים בפונטים לא שגרתיים, כתיבת קורות חיים על גבי דפים צבעוניים, או הוספת ציורים ואיורים כאלו ואחרים. אלו, יכולים להיות בהחלט מוצלחים למטרות אחרות, אבל לא לכתיבת קורות חיים דוגמה קורות חיים מנצחים.