קורות חיים לדוגמא – פקידת ביטוח

להלן דוגמא לקורות חיים של פקידת ביטוח. ראשית, קורות החיים מכילים את פרטי הקשר החשובים של המועמדת: מספר הטלפון עם תא קולי (במידה ולא תהיו זמינים), כתובת דוא”ל פרטית (רצוי לפתוח חשבון דוא”ל אישי, היכול להכיל מידע הנחשף אליכם בלבד) וכתובת עדכנית.
קורות החיים מציינים בבירור את נושא ההשכלה- שמות מקומות ההשכלה (תיכונית, לימודי תעודה, אם יש אז אקדמאית), שמות הקורסים (“קורס ניהול חשבונות 1+2 וחשבשבת”), וכן תפקידים (“פקידת קבלה, פקידת ביטוח”).
קורות החיים מרחיבים במידת האפשר ניסיון תעסוקתי קודם- הכולל מקומות עבודה (“חברות ביטוח: הראל, ביטוח ישיר, כלל ביטוח וכד’”), תפקידים ונושאים עליהם הייתם ממונים. בדוגמא ניתן לראות כי במסגרת עבודתה כפקידת קבלה, המועמדת הייתה אחראית על ביצוע משימות שונות, כגון: אחריות על קבלת לקוחות וספקים, מענה ומתן שירות טלפוני ללקוחות החברה, מתן מענה מהיר לבעיות בשטח ועוד. פירוט זה מראה על אחריות ויכולות נוספות. בנוסף, המועמדת בדוגמא עבדה בתור פקידת ביטוח בחברה, והיא פירטה על תחומי אחריותה (“מתן שירות טלפוני ופרונטאלי למבוטחים, הצעת פתרונות גבייה חליפיים למעסיקים, חיתום ותמיכה אדמיניסטרטיבית לסוכנים ונציגים” ועוד).
פירוט על תוכנות המחשב השונות בהן יש לכם ידע הוא חשוב מאחר וחלק מתפקידה של פקידת ביטוח הוא מול מחשב ומערכות שונות.
במידה וקיים ניסיון בזמן השירות הצבאי, מומלץ לציין זאת. בדוגמא ניתן לראות כי המועמדת שירתה בתפקיד פקידותי, דבר המראה על ניסיון עוד משירותה הצבאי בתחום הפקידותיות.
אספנו עבורכם מגוון דוגמאות לקורות חיים במקצועות נוספים.
כמו כן, כדאי לקרוא מאמר מצוין בנושא איך לכתוב קורות חיים.
בהצלחה!

להורדת קורות החיים לדוגמא – פקידת ביטוח בפורמט WORD

Comments are closed.

רוצה לכתוב קורות חיים כאלו בקלות?


לחץ כאן לכתיבת קורות חיים כאלו, בחינם ובקלות