קורות חיים לדוגמא – מתדלק

להלן דוגמא לקורות חיים של מתדלק. קורות החיים פותחים בפרטי הקשר החשובים: מספר הטלפון עם תא קולי (במידה ולא תהיו זמינים), כתובת דוא”ל פרטית (רצוי לפתוח חשבון דוא”ל אישי, היכול להכיל מידע הנחשף אליכם בלבד) וכתובת עדכנית.
מומלץ לציין בקצרה את האופי שלכם והיכולות הקשורות לתפקיד של מתדלק “יכולות טכניות ותפעוליות, עבודה בצוות, חריצות, אחריות” וכו’.
קורות החיים מציינים את נושא ההשכלה- השכלה תיכונית וכן כל השכלה נוספת שיש ברשותכם. אם במסגרת הלימודים פעלתם בתחומים נוספים, ציינו זאת (“התנדבתי כחונך בבית ספר יסודי”).
קורות החיים מרחיבים במידת האפשר ניסיון תעסוקתי קודם, הכולל מקומות עבודה ותפקידים שונים. כדאי לציין את תפקידכם הקודמים והנושאים שהיו תחת אחריותכם. בדוגמא ניתן לראות כי בניסיונו הקודם מילא המועמד מספר תפקידים– “מפעיל מכונה, מתדלק”, בנוסף מפורטים תחומי האחריות השונים שהיו במסגרת תפקידיו הקודמים, (“מתן שירות מקצועי וטכני ללקוחות תחנת הדלק, יכולת עבודה בצוות וניהול צוות עובדים, עמידה בלוח זמנים” וכו’). פירוט זה מצביע על כך שהמועמד פעל מעבר לתפקידו כמתדלק, נקודה המעידה על הגדלת ראש.
פירוט על שירות צבאי מוסיף לקורות החיים. בדוגמא – שירות בחיל שריון בתור מכונאי רק”מ מראה על צבירת ניסיון בתחום הטכני והתפעולי.
אם יש לכם ידע בשפות נוספות, ציינו זאת- העבודה דורשת אינטראקציה עם אנשים ושפות נוספות יכולות להוות יתרון בעת הצורך.
כדי לעזור לכם בתהליך כתיבת קורות החיים, מומלץ לקרוא לגבי איך לכתוב קורות חיים.
בנוסף קיים מאגר באתר של דוגמאות לקורות חיים.
בהצלחה!

להורדת קורות החיים לדוגמא – מתדלק בפורמט WORD

להלן תמונה של קורות חיים מתדלק

קורות חיים מתדלק קורות חיים מתדלק

ניתן לראות בתמונה למעלה קורות חיים מתדלק

Comments are closed.

רוצה לכתוב קורות חיים כאלו בקלות?


לחץ כאן לכתיבת קורות חיים כאלו, בחינם ובקלות