איך עושים קורות חיים?

משרת החלומות שלכם עומדת מרחק פסיעה מכם, אין לכם ספק כי אם תצליחו להגיע לראיון עם המעסיק הוא יתאהב בכם בתוך שניות, והוא לא יצליח לחשוב לשנייה אחת על להעסיק מועמד אחר לתפקיד. רק מה, אתם עומדים בפני מכשול, עליכם לרכז את כל הידע והניסיון שלכם בתוך מסמך הנקרא קורות חיים. אנשים רבים נכשלים בשלב זה של קורות החיים, מבין מאות קורות חיים הנשלחים בודדים באמת מגיעים לראיון, איך עושים קורות חיים מרשימים?

איך עושים קורות חיים?

אנשים רבים שואלים את עצמם, איך עושים קורות חיים מרשימים, כאלה שיגרמו למעסיק מיד ללא היסוס וללא שום פקידה, להתקשר ישירות אל המועמד ולקבוע אתו ראיון עבודה. אחרי הכל איך עושים קורות חיים זאת לא תורה כל כך גדולה, אך לא מעט אנשים נופלים דווקא בשלב של הגשת קורות החיים. עובדה זו יכולה להוות יתרון רב שלכם, קוראי המאמר הזה על מחפשי משרות אחרים, כיוון שבסיום קריאת המאמר הזה, לכם, בניגוד לאלה שטרם קראו את המאמר הזה יהיה יתרון רב מאוד. אתם תדעו איך עושים קורות חיים. התשובה לשאלה איך עושים קורות חיים היא למעשה ריכוז הניסיון התעסוקתי והרקע ההשכלתי בכדי להגיע אל המשרה המתאימה ביותר אליכם ואל הכישורים שלכם.

כתיבת קורות חיים מתייחסת לכתיבת העובדות היבשות, כשמדובר על איך עושים קורות חיים מדובר על משימה מורכבת יותר, בה מגישי המועמדות למשרה המבוקשת יבליטו את הכישורים ואת הנתונים שיציגו אותם כמתאימים יותר מייתר המועמדים לאייש את המשרה.

איך עושים קורות חיים טובים? לא יותר מעמוד אחד

מילת המפתח בסוגיה איך עושים קורות חיים מוצלחים היא תמציתיות. קחו בחשבון, כי קורות החיים הם למעשה הקדמה לראיון אישי. לכן כשתשאלו את עצמכם איך עושים קורות חיים איכותיים, זכרו שאסור לקורות החיים להיות ארוכים יותר מדף אחד מודפס. אחד המבחנים הראשונים בו אתם עומדים בפני המעסיק החדש שלכם, הוא איך אתם מסוגלים למכור את עצמכם לבלוט כשכל מה שעומד לרשותכם הוא דף אחד.

לרגע אחד אתם והמועמדים האחרים שווים מבחינת המעסיק. כולכם הגעתם במטרה להתקבל לעבודה, כל המועמדים מעוניינים במשרה יותר מכל, וכל המועמדים ממש כמוכם כתבו קורות חיים. אם קראתם את המאמר בקפידה ואם הצלחתם להפנים את ההבדלים בין איך כותבים קורות חיים לבין איך עושים קורות חיים מוצלחים ומושכי תשומת לב, הרי שיש לכם יתרון משמעותי על יתר המועמדים