דוגמא לקורות חיים – קוסמטיקאית

להלן דוגמא לקורות חיים של קוסמטיקאית. ראשית, קורות החיים מכילים את פרטי הקשר החשובים של המועמדת: מספר הטלפון עם תא קולי (במידה ולא תהיו זמינים), כתובת דוא”ל פרטית (רצוי לפתוח חשבון דוא”ל אישי, היכול להכיל מידע הנחשף אליכם בלבד) וכתובת עדכנית.
מומלץ לציין בתמציתיות את הידע, הניסיון והיכולות שהוכחתן בתפקידים קודמים הרלוונטיות.
קורות החיים מציינים בבירור את נושא ההשכלה – שמות מקומות ההשכלה (תיכונית ואם יש אז גם אקדמאית כמובן), לימודי תעודה וקורסים – (“לימודי תעודה בקוסמטיקה במכללה לקוסמטיקה רפואית, קורס הסרת שיער בלייזר”).
קורות החיים מרחיבים במידת האפשר ניסיון תעסוקתי קודם – הכולל מקומות עבודה (“מכון יופי, רשת ארצית” וכד’), תפקידים ותחומי אחריות. בדוגמא ניתן לראות כי במסגרת עבודת המועמדת כקוסמטיקאית, היא ביצעה משימות שונות וככל שעבר הזמן התמקצעה יותר בתחום האסתטיקה: “מניקור, פדיקור, בניית ציפורניים, עיצוב גבות ושעווה, מתן שירות ללקוחות, מתן ייעוץ מקצועי, התאמת טיפולים לסוגי עור ושיער שונים” ועוד. בנוסף ניתן לראות כי המועמדת ניהלה את יומן המכון וכן שיווקה מוצרי טיפוח ויופי, נקודות המעידות על כישורים נוספים.
במידה וקיים ניסיון בזמן השירות הצבאי, מומלץ לציין זאת. שפות נוספות מהוות יתרון מאחר והעבודה דורשת לעיתים אינטראקציה עם אנשים ממוצאים שונים.
כדאי לדעת כי ישנו מאגר דוגמאות לקורות חיים במקצועות נוספים.
כמו כן, קריאת מאמר לגבי איך לכתוב קורות חיים תסייע לקבל טיפים והסברים בנושא.
בהצלחה!

להורדת קורות החיים לדוגמא – קוסמטיקאית בפורמט WORD

להלן הקובץ כתמונה
resume of cosmetic דוגמא לקורות חיים לקוסמטיקאית

Comments are closed.

רוצה לכתוב קורות חיים כאלו בקלות?


לחץ כאן לכתיבת קורות חיים כאלו, בחינם ובקלות