דוגמא לקורות חיים – מזכירה רפואית

להלן דוגמא לקורות חיים של מזכירה רפואית. קורות החיים פותחים בפרטי הקשר החשובים של המועמדת: מספר הטלפון עם תא קולי (במידה ולא תהיו זמינים), כתובת דוא”ל פרטית (רצוי לפתוח חשבון דוא”ל אישי, היכול להכיל מידע הנחשף אליכם בלבד) וכתובת עדכנית.
מומלץ לציין בתמציתיות במשפט או שניים על תחומי האחריות, היכולות והאופי שהוכחתם בתפקידיכם הקודמים וכן שאיפה לתחום בו תרצו להתקדם.
קורות החיים מציינים בבירור את נושא ההשכלה – שמות מקומות ההשכלה: תיכונית, לימודי תעודה (“לימודי תעודה במזכירות רפואית, המכללה למנהל”), אם יש אז אקדמאית. וכן הצטיינויות (“סיום הלימודים בהצטיינות”).
קורות החיים מרחיבים במידת האפשר ניסיון תעסוקתי קודם – הכולל מקומות עבודה (“קופת חולים, בית חולים, מרפאה פרטית.”), תפקידים ונושאים עליהם הייתם ממונים. בדוגמא ניתן לראות כי במסגרת עבודת המועמדת כמזכירה רפואית, היא הייתה אחראית על קבלת קהל המטופלים, מתן מענה וסיוע בזמני לחץ, עבודה מול המחלקות השונות, הכנת מסמכים רפואיים, קביעת תורים וכו’.
פירוט על תוכנות המחשב השונות בהן יש לכם ידע הוא חשוב מאחר ורוב תפקידה של מזכירה רפואית הוא מול מחשב ומערכות שונות (Microsoft Office”, , מערכת מחשב ארגונית של בית חולים” וכו’).
כדאי לציין את התפקיד במהלך השירות הצבאי ושפות בהן יש לכם ידע. רמה גבוהה באנגלית יכולה רק להוסיף לכם בקורות החיים.
מומלץ לבחון דוגמאות לקורות חיים במקצועות נוספים.
קריאת המאמר לגבי: איך לכתוב קורות חיים תעניק לכם טיפים והסברים בנושא.
בהצלחה!

להורדת קורות החיים לדוגמא – מזכירה רפואית בפורמט WORD

Comments are closed.

רוצה לכתוב קורות חיים כאלו בקלות?


לחץ כאן לכתיבת קורות חיים כאלו, בחינם ובקלות