קורות חיים לדוגמא – מפיק אירועים

להלן דוגמא לקורות חיים של מפיק אירועים. ראשית, קורות החיים מכילים את פרטי הקשר החשובים: מספר הטלפון עם תא קולי (במידה ולא תהיו זמינים), כתובת דוא”ל פרטית (רצוי לפתוח חשבון דוא”ל אישי, היכול להכיל מידע הנחשף אליכם בלבד) וכתובת עדכנית. כמו כן אם בבעלותכם רישיון נהיגה בתוקף, רכב – תציינו זאת. בתור מפיק אירועים המתרוצץ ממקום למקום, הנקודה של הניידות והזמינות חשובה.
מומלץ לציין בקצרה את הידע שיש לכם בתור מפיקי אירועים, את היכולות והזיקה שיש לכם למקצוע. בדוגמה ניתן לראות שהמועמד אוהב את מה שהוא עושה ומעוניין להמשיך ולהתפתח בתחום ההפקות, בעל יכולת לארגן ולהפיק אירועים ברמה המקסימאלית.
קורות החיים מציינים בבירור את נושא ההשכלה-מקומות ההשכלה, קורסים (“קורס עיצוב, ניהול והפקת אירועים במכללה החוץ של שנקר”), הצטיינויות (“סיום קורס בהצטיינות, הכנת פרויקט גמר מצטיין”), תפקידים בתחום (“מפיק אירועים”) ושירות צבאי . בדוגמה ניתן לראות שהמועמד שירת כמתאם בין חיל האוויר לחיל היבשה, נקודה המראה על היכולת שלו לנהל קשרים בין גורמים ואחריות על תפקוד נכון.
קורות החיים מרחיבים במידת האפשר ניסיון תעסוקתי קודם, הכולל מקומות עבודה ותפקידים. בדוגמא ניתן לראות כי בניסיונו הקודם מילא המועמד מספר תפקידים בתחום הפקת אירועים (מפיק אירועים באוניברסיטה- תיאום בין גורמים, ניהול קשרים עם לקוחות, מתן מענה מהיר לבעיות בשטח,  וכן תפקיד של מפיק אירועים של חברות שונות – ימי עיון, כנסים, הרצאות ועוד, ליווי אישי של הלקוחות, תכנון האירוע, ועוד).
כדאי לקרוא על איך כותבים קורות חיים כדי לקבל טיפים והכוונה בנושא.
כמו כן ישנו מאגר של דוגמאות לקורות חיים במקצועות נוספים.
בהצלחה!

להורדת קורות החיים לדוגמא – מפיק אירועים בפורמט WORD

להלן הקובץ כתמונה
resume of Events Producer קורות חיים הפקת אירועים

להלן תמונה של קורות חיים הפקת אירועים

קורות חיים הפקת אירועים קורות חיים הפקת אירועים

ניתן לראות בתמונה למעלה קורות חיים הפקת אירועים

Comments are closed.

רוצה לכתוב קורות חיים כאלו בקלות?


לחץ כאן לכתיבת קורות חיים כאלו, בחינם ובקלות