קורות חיים לדוגמא – יועצת לימודים

להלן דוגמא לקורות חיים של יועצת לימודים. קורות החיים מכילים את פרטי הקשר החשובים: מספר הטלפון עם תא קולי (במידה ולא תהיו זמינים), כתובת דוא”ל פרטית (רצוי לפתוח חשבון דוא”ל אישי, היכול להכיל מידע הנחשף אליכם בלבד) וכתובת עדכנית.
מומלץ לציין בקצרה על הניסיון שיש לכן כיועצות לימודים, היכולת לזהות פוטנציאל ולעזור למועמדים לקבל את ההחלטה הנכונה בשבילם. כמו כן כדאי לציין את תכונות האופי הרלוונטיות לתפקיד: “שירות לקוחות אדיב וסבלני, תקשורת בינאישית גבוהה, סדר, ארגון, אחריות, אכפתיות” ועוד.
קורות החיים מציינים את נושא ההשכלה – השכלה תיכונית (“בגרות מלאה, מגמת תקשורת”), תארים (“תואר ראשון בכלכלה וניהול, המרכז האקדמי רופין”) והצטיינויות (“סיום התואר בהצטיינות”).
קורות החיים מרחיבים במידת האפשר ניסיון תעסוקתי קודם, הכולל מקומות עבודה (“יועצת לימודים באוניברסיטה, מכללה, מרכז ייעוץ והכוונה וכד’“). ניתן לראות כי בניסיונה הקודם פירטה המועמדת על תפקידה בתור יועצת לימודים במקומות השונים ועל הידע הרב שיש לה במקצוע – מתן ייעוץ ומידע למועמדים לגבי מסלולי התואר השונים והדרישות, סינון מועמדים ע”י בדיקה מקיפה ועריכת ראיונות אישיים, ביצוע ניתוח סטטיסטי של נתוני הרשמה, ליווי מועמדים בתהליך ההרשמה וכו’. כמו כן ניתן לראות שהמועמדת הייתה אחראית על צוות שימור וסיעה בבניית מערכות שעות של סטודנטים – נקודות המעידות על יכולות נוספות.
רצוי לציין את שליטתכם בשפות בכל רמה שהיא, מאחר ויכולה להיות אינטראקציה בין אנשים ממוצאים שונים במסגרת העבודה (“עברית: שפת אם, רוסית: שפת אם, אנגלית: טובה מאד”).
לנוחיותכם, אספנו מגוון דוגמאות לקורות חיים של מקצועות נוספים.
כמו כן מומלץ לקרוא על: איך לכתוב קורות חיים כדי לקבל הסברים וטיפים בנושא.
בהצלחה!

להורדת קורות החיים לדוגמא – יועצת לימודים בפורמט WORD

להלן תמונה של קורות חיים יועצת לימודים

קורות חיים יועצת לימודים קורות חיים יועצת לימודים

ניתן לראות בתמונה למעלה קורות חיים יועצת לימודים

Comments are closed.

רוצה לכתוב קורות חיים כאלו בקלות?


לחץ כאן לכתיבת קורות חיים כאלו, בחינם ובקלות