קורות חיים לדוגמא – מלגזן

להלן דוגמא לקורות חיים של מלגזן. קורות החיים מכילים את פרטי הקשר החשובים: מספר הטלפון עם תא קולי (במידה ולא תהיו זמינים), כתובת דוא”ל פרטית (רצוי לפתוח חשבון דוא”ל אישי, היכול להכיל מידע הנחשף אליכם בלבד) וכתובת עדכנית. כמו כן כדאי לציין כל רישיון נהיגה שברשותכם, בייחוד רישיון על מלגזה, הרלוונטי לתפקיד.
מומלץ לציין בתמציתיות את היכולות ותכונות האופי שהוכחתם בתור מלגזנים. (“יכולת עבודה פיזית, דיוק, סדר, עמידה בזמנים, יכולת עבודה בצוות, הקפדה על לוח זמנים” וכו’).
קורות החיים מציינים את נושא ההשכלה (“תיכונית – מגמת אלקטרוניקה, בגרות מלאה”) ומרחיבים במידת האפשר ניסיון תעסוקתי קודם, הכולל מקומות עבודה (“מפעל קרמיקה, בית אריזה לירקות”) ותפקידים. כדאי לציין את תפקידכם הקודמים והנושאים שהיו תחת אחריותכם. בדוגמא ניתן לראות כי למועמד יש ניסיון וותק בתור מלגזן, וכמו כן הוא מפרט על הנושאים עליהם היה אחראי במסגרת התפקיד: “שינוע, פריקה והעמסת סחורה, עבודה בצוות, עמידה ביעדים, שמירה על לוח זמנים, יכולת עבודה פיזית” וכו’. מומלץ לציין אם הצטיינתם במהלך עבודתכם. (“זכייה בתואר עובד מצטיין”). בנוסף, יש לציין את השירות הצבאי וכן שפות נוספות המהוות יתרון.
באתר ישנו מאגר של דוגמאות לקורות חיים במקצועות שונים.
כדאי לקרוא מאמר לגבי איך לכתוב קורות חיים כדי שקורות החיים שלכם יהיו מעולים.
בהצלחה!

להורדת קורות החיים לדוגמא – מלגזן בפורמט WORD

להלן תמונה של קורות חיים לדוגמא מלגזן

קורות חיים לדוגמא מלגזן קורות חיים לדוגמא מלגזן

ניתן לראות בתמונה למעלה קורות חיים לדוגמא מלגזן

Comments are closed.

רוצה לכתוב קורות חיים כאלו בקלות?


לחץ כאן לכתיבת קורות חיים כאלו, בחינם ובקלות