קורות חיים לדוגמא – מהנדס אזרחי

להלן דוגמא לקורות חיים של מהנדס אזרחי. קורות החיים פותחים בפרטי הקשר החשובים: מספר הטלפון עם תא קולי (במידה ולא תהיו זמינים), כתובת דוא”ל פרטית (רצוי לפתוח חשבון דוא”ל אישי, היכול להכיל מידע הנחשף אליכם בלבד) וכתובת עדכנית. כמו כן מצוין שהמועמד בעל רישיון נהיגה ובעל רכב – דבר המעיד על זמינות וניידות.
יש לכתוב בברור במשפט או שניים על תכונות האופי שלכם הקשורות לתפקיד של מהנדס אזרחי (“יכולת ארגון וניהול פרויקטים, ראש גדול, שאיפה להצליח, יחסי אנוש טובים” וכו’) וכן את הניסיון והידע בתחום.
חשוב לציין בקורות החיים בצורה ברורה את נושא ההשכלה- מקומות ההשכלה (“טכניון, אוניברסיטת בן גוריון”),תארים (“תואר ראשון ושני בהנדסה אזרחית, התמחויות (“ניהול הבנייה, תחבורה, הנדסת מבנים קונסטרוקציה וכו’ ”) והצטיינויות (“קבלת מלגת הצטיינות, ממוצע גבוה”), כי הרי מהנדס אזרחי חייב לקבל הסמכה אקדמאית כדי לעבוד בתחום.
קורות החיים מרחיבים במידת האפשר ניסיון תעסוקתי קודם, הכולל מקומות עבודה ותפקידים. רצוי לציין כל ניסיון קודם ותפקידים בהם עסקתם או שהיו תחת אחריותכם. בדוגמא ניתן לראות כי בניסיונו הקודם מילא המועמד תפקיד של מלצר כדי לממן את שכר הלימוד, דבר המעיד על רצינות וחריצות. כמו כן, יש לציין תפקידים בתחום ההנדסה האזרחית– “מהנדס אזרחי, תכנון בניית מבנה, גשר, בדיקת תכנון של גג וכו’”. פירוט הניסיון הקודם מראה על ידע נרחב בהנדסה ואף על יכולות נוספות, למשל ניהול פרויקטים. ציון ידע במחשבים מוסיף לקורות החיים כמו כן שפות נוספות.
אתם מוזמנים לעבור על דוגמאות לקורות חיים במקצועות נוספים.
כמו כן, קריאת מאמר לגבי איך כותבים קורות חיים תעזור לכם לקבל טיפים והסברים בנושא.
בהצלחה!

להורדת קורות החיים לדוגמא – מהנדס אזרחי בפורמט WORD

להלן הקובץ כתמונה
resume of Civil Engineer קורות חיים מהנדס אזרחי

להלן תמונה של קורות חיים מהנדס אזרחי

קורות חיים מהנדס אזרחי קורות חיים מהנדס אזרחי

ניתן לראות בתמונה למעלה קורות חיים מהנדס אזרחי

Comments are closed.

רוצה לכתוב קורות חיים כאלו בקלות?


לחץ כאן לכתיבת קורות חיים כאלו, בחינם ובקלות