קורות חיים לדוגמא – פקידת רכש

להלן דוגמא לקורות חיים של פקידת רכש. קורות החיים פותחים  בפרטי הקשר החשובים של המועמדת: מספר הטלפון עם תא קולי (במידה ולא תהיו זמינים), כתובת דוא”ל פרטית (רצוי לפתוח חשבון דוא”ל אישי, היכול להכיל מידע הנחשף אליכם בלבד) וכתובת עדכנית.
מומלץ לציין בתמציתיות במשפט או שניים על תחומי האחריות, היכולות והאופי שהוכחתם בתפקידיכם הקודמים וכן שאיפה לתחום בו תרצו להתקדם.
קורות החיים מציינים בבירור את נושא ההשכלה – שמות מקומות ההשכלה (תיכונית, לימודי תעודה, קורסים, אם יש אז אקדמאית), שמות הקורסים (“קורס ניהול רכש וקניינות במרכז להשתלמויות באוניברסיטת בר אילן”), וכן תפקידים (“פקידת רכש”).
קורות החיים מרחיבים במידת האפשר ניסיון תעסוקתי קודם – הכולל מקומות עבודה (“תבור, א.ב. תעשיות,.M.M.D.”), תפקידים ונושאים עליהם הייתם ממונים. בדוגמא ניתן לראות כי במסגרת עבודת המועמדת כפקידת רכש, היא הייתה אחראית על טיפול והזמנות רכש של מלאי בחברה, ניהול משא ומתן מול ספקים, הפקת דו”חות, הכנת תיקי לקוחות וספקים, תמיכה במחלקות השונות בחברה, מתן שירות מקצועי ועשיית התפקיד על הצד הטוב ביותר.
פירוט על תוכנות המחשב השונות בהן יש לכם ידע הוא חשוב מאחר ורוב תפקידה של פקידת רכש הוא מול מחשב ומערכות שונות (Microsoft Office, SAP”").
כדאי לציין את התפקיד במהלך השירות הצבאי ושפות בהן יש לכם ידע. רמה גבוהה באנגלית יכולה רק להוסיף לכם בקורות החיים.
מומלץ לבחון דוגמאות לקורות חיים במקצועות נוספים.
קריאת המאמר לגבי: איך כותבים קורות חיים תעניק לכם טיפים והסברים בנושא.
בהצלחה!

להורדת קורות החיים לדוגמא – פקידת רכש בפורמט WORD

להלן תמונה של קורות חיים פקידת רכש

קורות חיים פקידת רכש קורות חיים פקידת רכש

ניתן לראות בתמונה למעלה קורות חיים פקידת רכש

Comments are closed.

רוצה לכתוב קורות חיים כאלו בקלות?


לחץ כאן לכתיבת קורות חיים כאלו, בחינם ובקלות