דוגמא לקורות חיים – מרצה

להלן דוגמא לקורות חיים של מרצה. קורות החיים מכילים את פרטי הקשר החשובים: מספר הטלפון עם תא קולי (במידה ולא תהיו זמינים), כתובת דוא”ל פרטית (רצוי לפתוח חשבון דוא”ל אישי, היכול להכיל מידע הנחשף אליכם בלבד) וכתובת עדכנית. כמו כן כדאי לציין כל רישיון נהיגה בתוקף שיש ברשותכם וכן אם יש בבעלותכם רכב – נקודה המעידה על זמינות וניידות.
מומלץ לציין בתמציתיות על הניסיון והידע שיש לכם כמרצים ועל תכונות האופי הרלוונטיות.
קורות החיים מפרטים את נושא ההשכלה: מקומות ההשכלה (“אוניברסיטת תל אביב”), תארים (“תואר ראשון ושני במתמטיקה”), הצטיינויות וממוצעים, מסלולים (“מסלול מחקרי במסגרת התואר השני”) ולימודי תעודה (“לימודי תעודה בהוראה באוניברסיטת בר אילן”).
קורות החיים מרחיבים במידת האפשר ניסיון תעסוקתי קודם, הכולל מקומות עבודה ותפקידים (“מורה, מתרגלת, מרצה”) וכן תחום ההתמחות (“מתמטיקה”). בדוגמא ניתן לראות כי בניסיונה הקודם המועמדת התפתחה בתחום עד שהגיעה לתפקיד של מרצה באוניברסיטה. כדאי להרחיב על פעילויות בתחום: ” העברת חומר לימודי במכללה ובאוניברסיטה, פירוט על הקורסים השונים, בדיקת תרגילים ומבחנים, קבלת קשב מהסטודנטים וכו’”. פירוט זה מעיד על ניסיונה של המועמדת בתחום, ולכן חשוב לציין זאת. בנוסף, יש לפרט את המקצועות בהם אתם מתמחים. אלה משקפים את הידע והיכולות של המועמדת בדבר לימוד והעברת החומר.
מומלץ לציין את השירות הצבאי ולפרטו במידה והוא רלוונטי לתחום עיסוקכם. בדוגמא ניתן לראות שהמועמדת היה מפקדת כיתה, נקודה המעידה על ניסיון בתחום ההדרכה.
אספנו עבורכם מגוון של דוגמאות לקורות חיים במקצועות נוספים.
כמו כן מומלץ לקרוא לגבי איך כותבים קורות חיים.
בהצלחה!

להורדת קורות החיים לדוגמא – מרצה בפורמט WORD

Comments are closed.

רוצה לכתוב קורות חיים כאלו בקלות?


לחץ כאן לכתיבת קורות חיים כאלו, בחינם ובקלות