דוגמא לקורות חיים – מתנדב

להלן דוגמא לקורות חיים של מתנדב. קורות החיים מכילים את פרטי הקשר החשובים: מספר הטלפון עם תא קולי (במידה ולא תהיו זמינים), כתובת דוא”ל פרטית (רצוי לפתוח חשבון דוא”ל אישי, היכול להכיל מידע הנחשף אליכם בלבד) וכתובת עדכנית. כמו כן כדאי לציין כל רישיון נהיגה בתוקף שיש ברשותכם. בדוגמא ניתן לראות שלמועמד יש רישיון נהיגה על רכב וכן הוא בעל רכב, נקודה המעידה על זמינות וניידות.
קורות החיים פותחים בתיאור קצר על הידע ,הניסיון ובעיקר תכונות האופי שהוכחתם בתור מתנדבים (“אינטליגנציה רגשית גבוהה, אחריות, אכפתיות, מסירות” וכד’). חשוב להדגיש את השאיפה והצורך לעזור לאחרים המעידה על רוח התנדבותית ועזרה לזולת.
לאחר מכן מגיע נושא ההשכלה – מקומות ההשכלה, (“תיכונית, אקדמאית – טרם סיימתי את  לימודי תואר ראשון במדעי ההתנהגות”), התנדבויות (“התנדבות בעמותת לתת במהלך התיכון”) והישגים.
בסעיף הניסיון התעסוקתי יש להרחיב במידת האפשר על מקומות עבודה ותפקידים. בדוגמא ניתן לראות כי אומנם המועמד לא עבד, אך הוא מתנדב תוך כדי הלימודים כדי לצבור התנסות מעשית וכן נושא ההתנדבות אצלו הוא ערך עליון. כדאי לפרט ככל האפשר על מקום ההתנדבות, התפקיד, שכבות האוכלוסייה איתם התנדבתם, פרויקטים, הדרכות וכן הלאה.
במידה וקיים ניסיון בזמן השירות הצבאי, מומלץ לציין זאת.
מומלץ לבחון מגוון דוגמאות לקורות חיים במקצועות השונים.
בנוסף כדאי לקרוא מאמר על איך לכתוב קורות חיים אשר יסייע לכם לקבל הסברים והמלצות בנושא.
בהצלחה!

להורדת קורות החיים לדוגמא – מתנדב בפורמט WORD

Comments are closed.

רוצה לכתוב קורות חיים כאלו בקלות?


לחץ כאן לכתיבת קורות חיים כאלו, בחינם ובקלות