קורות חיים לדוגמא – הוראה

להלן דוגמא לקורות חיים בתפקיד בהוראה. קורות החיים מכילים את פרטי הקשר החשובים: מספר הטלפון עם תא קולי (במידה ולא תהיו זמינים), כתובת דוא”ל פרטית (רצוי לפתוח חשבון דוא”ל אישי, היכול להכיל מידע הנחשף אליכם בלבד) וכתובת עדכנית.
מומלץ לציין בתמציתיות על הניסיון והידע שיש לכם כאנשי חינוך ועל תכונות האופי הרלוונטיות.
קורות החיים מפרטים את נושא ההשכלה: מקומות ההשכלה (“אוניברסיטת בר אילן, מכללת לוינסקי”), תארים (“תואר ראשון בחינוך”), ולימודי תעודה.
קורות החיים מרחיבים במידת האפשר ניסיון תעסוקתי קודם, הכולל מקומות עבודה ותפקידים (“מדריך בפנימייה, מורה בחטיבת ביניים, בתיכון וכו”). בדוגמא ניתן לראות כי בניסיונו הקודם פירט המועמד על פעילויותיו בתחום: ” העברת חומר לימודי במקצועות שונים, הגשה לבגרויות, הגשה לבחנים, שמירה על קשר עם התלמידים וכו’”. פירוט זה מעיד על ניסיונו בתחום הוראה, ולכן חשוב לציין זאת. בנוסף, יש לפרט את המקצועות בהם אתם מתמחים וכיתות החינוך. אלה משקפים את הידע והיכולות של המועמד בדבר לימוד החומר, יכולת הכנה לבגרות תחת לחץ זמנים ועוד.
מומלץ לציין את השירות הצבאי ולפרטו במידה והוא רלוונטי לתחום עיסוקכם. בדוגמה ניתן לראות שהמועמד היה מפקד כיתה, נקודה המעידה על ניסיון רב שנים בתחום הדרכה והוראה.
אספנו עבורכם מגוון של דוגמאות לקורות חיים במקצועות נוספים.
כמו כן מומלץ לקרוא לגבי איך כותבים קורות חיים.
בהצלחה!

להורדת קורות החיים לדוגמא – הוראה בפורמט WORD

להלן תמונה של מבנה קורות חיים בהוראה

מבנה קורות חיים בהוראה מבנה קורות חיים בהוראה

ניתן לראות בתמונה למעלה מבנה קורות חיים בהוראה

Comments are closed.

רוצה לכתוב קורות חיים כאלו בקלות?


לחץ כאן לכתיבת קורות חיים כאלו, בחינם ובקלות