קורות חיים לדוגמא – מתווך נדל”ן

להלן דוגמא לקורות חיים של מתווך נדל”ן. קורות החיים פותחים  בפרטי הקשר החשובים: מספר הטלפון עם תא קולי (במידה ולא תהיו זמינים), כתובת דוא”ל פרטית (רצוי לפתוח חשבון דוא”ל אישי, היכול להכיל מידע הנחשף אליכם בלבד) וכתובת עדכנית.
מומלץ לכתוב בקצרה על היכולות והניסיון שלכם בתחום התיווך (“שימשתי כמתווך דירות בארץ ובחו”ל, בעל יכולת לסגור עסקאות של קנייה ומכירת נכסים, בעל אופי שיווקי, ניהול משא ומתן, מקצועי ומתפקד בזמני לחץ, מכיר היטב את שוק הנדל”ן” וכו’).
קורות החיים מציינים בבירור את נושא ההשכלה – מקומות ההשכלה (“השכלה תיכונית – בגרות מלאה, קורסים – לימודי תעודה בתחום הנדל”ן ברימקס ישראל”) והצטיינויות (“סיום הלימודים בהצטיינות”).
קורות החיים מרחיבים במידת האפשר ניסיון תעסוקתי קודם, הכולל מקומות עבודה ותפקידים. בדוגמא ניתן לראות כי בניסיונו הקודם עבד המועמד בתור מתווך נדל”ן במקומות שונים (“משרד תיווך, חברת נדל”ן”) וצבר ידע וניסיון בתחום. מומלץ לפרט על תחומי האחריות במסגרת התפקיד (“אחראי על גיבוש הצעות וביצוע עסקאות בארץ ובחו”ל, בעל יכולת לאמוד שווי נכס ולנהל משא ומתן עם לקוחות פרטיים ועסקיים, יכולת לקבל החלטות בזמן אמת” וכו’). פירוט הניסיון הקודם מראה על ידע נרחב בתור מתווך נדל”ן. כדאי לציין את כל התוכנות וסביבת העבודה שיש לכם ידע, הסעיף הזה מצביע על יכולת לעבוד בסביבה ממוחשבת. כמו כן כדאי להזכיר את השירות הצבאי ותחום אחריותכם שם.
בנוסף אספנו עבורכם מגוון של דוגמאות לקורות חיים.
באפשרותכם לקרוא על איך לכתוב קורות חיים במאמר המסביר על הנושא.
בהצלחה!

להורדת קורות החיים לדוגמא – מתווך נדל”ן בפורמט WORD

להלן תמונה של קורות חיים מתווך נדל”ן

קורות חיים מתווך נדלן קורות חיים מתווך נדלן

ניתן לראות בתמונה למעלה קורות חיים מתווך נדל”ן

Comments are closed.

רוצה לכתוב קורות חיים כאלו בקלות?


לחץ כאן לכתיבת קורות חיים כאלו, בחינם ובקלות