קורות חיים לדוגמא – סוכן שטח

להלן דוגמא לקורות חיים של סוכן שטח. קורות החיים מכילים את פרטי הקשר החשובים: מספר הטלפון עם תא קולי (במידה ולא תהיו זמינים), כתובת דוא”ל פרטית (רצוי לפתוח חשבון דוא”ל אישי, היכול להכיל מידע הנחשף אליכם בלבד) וכתובת עדכנית.
בתחילת קורות החיים יש לציין במשפט או שניים את אופי התפקיד בו תרצו לעסוק ואת כישוריכם התואמים את הדרישות אליו. כל נקודה טובה שיש לכם הקשורה למקצוע של סוכן שטח (“אחראי, בעל סדר וארגון, שירותי, תודעת שירות גבוהה” וכו’), תציינו אותה.
יש לציין השכלה שרכשתם (השכלה תיכונית, לימודי תעודה, אם ישנו תואר אקדמי וכו’) וכמו כן את שירותכם הצבאי, תפקידכם ותחום האחריות שלכם בתקופה זו.
קורות החיים מפרטים במידת האפשר את הניסיון התעסוקתי בתור סוכן שטח במקומות השונים (“חברות תקשורת, חברת ביגוד, חברת סלולר” וכד’) ואת אופי סוכן השטח ( למגזר הפרטי או העסקי), וכמובן שאם היו תפקידים נוספים – יש לציין אותם. אם היו הישגים במקום העבודה (“עובד מצטיין, קבלת בונוסים גבוהים, עמידה ביעדי החברה”) מומלץ לכתוב זאת, כדי להראות על הכישורים שיש לכם ועל הרצינות בעבודה. שפות נוספות עשויות להוות יתרון, אם במקום עבודה מסוים יהיה צורך בדובר שפה זרה.
לנוחיותכם אספנו מגוון של דוגמאות לקורות חיים במקצועות שונים.
קריאת מאמר לגבי איך כותבים קורות חיים תעזור לכם בתהליך הכתיבה באמצעות טיפים והסברים.
בהצלחה!

להורדת קורות החיים לדוגמא – סוכן שטח בפורמט WORD

להלן תמונה של קורות חיים סוכן שטח

קורות חיים סוכן שטח קורות חיים סוכן שטח

ניתן לראות בתמונה למעלה קורות חיים סוכן שטח

Comments are closed.

רוצה לכתוב קורות חיים כאלו בקלות?


לחץ כאן לכתיבת קורות חיים כאלו, בחינם ובקלות