קורות חיים לדוגמא – צלם

להלן דוגמא לקורות חיים של צלם. קורות החיים מכילים את פרטי הקשר החשובים: מספר הטלפון עם תא קולי (במידה ולא תהיו זמינים), כתובת דוא”ל פרטית (רצוי לפתוח חשבון דוא”ל אישי, היכול להכיל מידע הנחשף אליכם בלבד) וכתובת עדכנית. בדוגמא ניתן לראות כי למועמד רישיון על אופנוע והוא בעל אופנוע, נקודה המעידה על זמינות ויכולת להגיע בכל זמן לכל מקום – יתרון לצלם שצריך להגיע לזירת האירוע כמה שיותר מהר.
מומלץ לציין בתמציתיות את כישוריכם בתור צלמים והחיבור שלכם לתחום.
קורות החיים מציינים בבירור את נושא ההשכלה-  תיכונית (“בגרות מלאה, מגמת צילום קולנוע”) לימודי תעודה/ תואר (“לימודי הנדסאי צילום ומדיה דיגיטלית, המכללה האקדמית ספיר”), קורסים והסמכות (“קורס השתלמות בצילום”) והצטיינויות (“סיום הלימודים בהצטיינות, הכנת פרויקט מצטיין”). נקודה זו חשובה מאחר ויש צורך בידע והכשרה מקצועית בנוסף לכשרון הצילום הטבעי.
קורות החיים מרחיבים במידת האפשר ניסיון תעסוקתי קודם, הכולל מקומות עבודה ומסגרות בהן לקחתם חלק בצילום אירועים, חדשות, הפקות וכו’. בדוגמא ניתן לראות כי בניסיונו הקודם פירט המועמד בהרחבה על פעילויותיו: ”עבודה בחברת הפקות אירועים – צילום באירועים פרטיים וציבוריים, עבודה בצוות, עבודה בסוכנות חדשות וידיעות בינלאומית – השתתפות בפרויקטים של צילום חדשות, אירועים, נופים, אישים מפורסמים, עבודה סביב השעון” ועוד. פירוט זה מראה על ניסיון רב בתחום ועל כך שהמועמד משופשף ויודע את העבודה.
כדאי לעבור על דוגמאות לקורות חיים במקצועות נוספים.
קריאת מאמר לגבי איך לכתוב קורות חיים תסייע לכם בכתיבת קורות חיים מעולים.
בהצלחה!

להורדת קורות החיים לדוגמא – צלם בפורמט WORD

להלן תמונה של קורות חיים צלם

קורות חיים צלם קורות חיים צלם

ניתן לראות בתמונה למעלה קורות חיים צלם

Comments are closed.

רוצה לכתוב קורות חיים כאלו בקלות?


לחץ כאן לכתיבת קורות חיים כאלו, בחינם ובקלות