קורות חיים – מתכנת

להלן דוגמא לקורות חיים לעוסקים בהייטק. קורות החיים פותחים בפרטי הקשר החשובים: מספר הטלפון עם תא קולי (במידה ולא תהיו זמינים), כתובת דוא”ל פרטית (רצוי לפתוח חשבון דוא”ל אישי, היכול להכיל מידע הנחשף אליכם בלבד) וכתובת עדכנית.
מומלץ לכתוב בתמציתיות את היכולות ותכונות האופי שלכם שיועילו במסגרת העבודה.
יש לציין בבירור את נושא ההשכלה – השכלה תיכונית – בגרות עיונית באליאנס, השכלה אקדמאית – תואר ראשון במדעי המחשב, וכן את מקום רכישת ההשכלה “הטכניון”, התמחות “חישוב עיצבי”, וכמו כן יש לפרט את הממוצע, הצטיינויות, קבלת מלגות ופרויקטים בהם השתתפתם. קורסים והסמכות מוסיפים לקורות החיים שלכם. בדוגמא ניתן לראות כי המועמד עבר קורס “תכנות בשפת C במכללת הייטק”.
קורות החיים מרחיבים במידת האפשר ניסיון תעסוקתי קודם, הכולל מקומות עבודה ותפקידים. בדוגמא ניתן לראות כי המועמד עבד כמתכנת בגוגל ישראל וכראש צוות אלגוריתמים ב IBM. כדאי לפרט על תחומי האחריות והמטלות שביצעתם במסגרת התפקידים השונים, נקודה זו מראה על היכולות השונות שלכם בתחום ההייטק. בדוגמא – “בעל ידע מעמיק בתוכנות, ניסיון בHTML, פיתוח תוכנה יישומית ברמת High end, פיתוח מערכות, שילוב מודלים ורכיבים במערכת, ניהול תחום במחלקה, ניהול צוות” וכו’. פירוט רב וענייני מראה על הבנה וניסיון בתחום המחשבים וההייטק. שימוש במונחים מעולם התוכנה במקומות הנכונים תורם לקורות החיים שלכם.
ציון סביבת העבודה והתוכנות בהן יש לכם ידע וניסיון.
.בסעיף השירות הצבאי יש לציין את החיל בו שררתם, התפקיד, דרגת שחרור ותחומי האחריות.
במידה ואתם כותבים קורות חיים של יוצאי 8200, ממרמ וכו, מומלץ לכתוב את שם היחידה אבל לא לציין אף פרט חסוי כמובן.
אם יש לכם ידע בשפות – זה המקום לפרט אותן ואת רמת הידע, בייחוד השפה האנגלית שחשובה בתחום ההייטק.
לרוב, מתחילים עם פורמט קורות חיים מוכן ומעדכנים אותו.
בנוסף כדאי לדעת כי ישנו מאגר באתר של דוגמאות לקורות חיים.
באפשרותכם לקרוא מאמר לגבי איך לכתוב קורות חיים ולקבל טיפים והסברים בנושא.
חברות הייטק רבות משתמשות היום בתוכנת סריקת קורות חיים, אשר מבצעות ניתוח קורות חיים אוטומטי. כתיבה נכונה של קורות חיים מסייעת לעבור את הסינון האוטומטי הזה.
בהצלחה!

להלן קורות חיים הייטק

קורות חיים הייטק קורות חיים מתכנת

ניתן לראות בתמונה למעלה קורות חיים מתכנת

Comments are closed.

רוצה לכתוב קורות חיים כאלו בקלות?


לחץ כאן לכתיבת קורות חיים כאלו, בחינם ובקלות