קורות חיים לדוגמא – מורה

להלן דוגמא לקורות חיים של מורה. קורות החיים מכילים את פרטי הקשר החשובים:מספר הטלפון עם תא קולי (במידה ולא תהיו זמינים), כתובת דוא”ל פרטית (רצוי לפתוח חשבון דוא”ל אישי,היכול להכיל מידע הנחשף אליכם בלבד) וכתובת עדכנית.
קורות החיים מפרטים את נושא ההשכלה: מקומות ההשכלה(“מכללת ליפשיץ”),תארים (“תואר ראשון בחינוך”), הצטיינויות (“סיום לימודים בהצטיינות”),התמחויות (“התמחות בהיסטוריה”) והשתלמויות (“השתלמויות מורים”).
קורות החיים מרחיבים במידת האפשר ניסיון תעסוקתי קודם,הכולל מקומות עבודה ותפקידים (“מורה להיסטוריה,’תיכון חדש’”). בדוגמא ניתן לראות כי בנסיונו הקודם פירט המועמד על פעילויותיו בתחום: ” חינוך כיתות י’-י”ב, הגשה לבגרות 5 יח”ל בהיסטוריה” ועוד.פירוט זה מעיד על נסיונו בתחום הוראה, ולכן חשוב לציינו.בנוסף,יש לפרט את המקצועות בהם אתם מתמחים וכיתות החינוך.אלה משקפים את הידע והיכולות של המועמד בדבר לימוד החומר,יכולת הכנה לבגרות תחת לחץ זמנים ועוד.
מומלץ לציין את השירות הצבאי ולפרטו במידה והוא רלוונטי לתחום עיסוקכם, כפי שניתן לראות בדוגמא: “חיל החינוך מורה חיילת, שחרור בדרגת סמל”. ניתן לראות כי שירותו הצבאי של המועמד תואם לתחום עיסוקו כמורה, ולכן סעיף זה מראה על ניסיון רב שנים.
לנוחיותכם, אספנו עבורכם קורות חיים לדוגמא למקצועות נוספים.
בהצלחה!

להורדת קורות החיים לדוגמא – מורה בפורמט WORD

להלן תמונה של קורות חיים לדוגמא – מורה

קורות חיים לדוגמא מורה קורות חיים לדוגמא   מורה

ניתן לראות בתמונה למעלה קורות חיים לדוגמא מורה

Comments are closed.

רוצה לכתוב קורות חיים כאלו בקלות?


לחץ כאן לכתיבת קורות חיים כאלו, בחינם ובקלות